Etkinlikler

Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu Akademisyenlerle Bir Araya Geldi


16.01.2019
Ankara

Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu önde gelen düşünce kuruluşları başkanları ve diğer alanlarında uzman akademisyenler ile güncel dış politika meseleleri üzerinde SAM tarafından düzenlenen çalışma toplantısında bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

SAM Başkanı Dr. Ufuk Ulutaş ve Diplomasi Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mesut Özcan'ın da iştirak ettiği toplantıya ayrıca,

Prof. Dr. Ahmet Uysal (İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, ORSAM Başkanı), Prof. Dr. Birol Akgün (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı, Maarif Vakfı), Prof. Dr. Ersel Aydınlı (Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, Fulbright), Prof. Dr. Muhittin Ataman (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı, SETA), Prof. Dr. Oktay Tanrısever (ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı), Prof. Dr. Mehmet Şahin (Polis Akademisi UTSAM Başkanı), Prof. Dr. Mustafa Kibaroğlu (MEF Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı), Doç. Dr. Talha Köse (İbn Haldun Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı), Doç. Dr. Nihat Ali Özcan (TOBB ETÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü) ve Dr. Hakkı Uygur (İRAM Başkanı) katılmışlardır.

×
1 / 1


Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu Akademisyenlerle Bir Araya Geldi